Blog

Büyükçekmece SRC Belgesi Veren Kurslar

 

 

 

Beylikdüzü Kaya Src belgesi

0212 967 00 12 – 0544 218 47 47

Büyükçekmece Kaya SRC Belgesi ; Minibüs, kamyon, kamyonet, panelvan, tır, otobüs gibi ticari amaçlı araç kullanıcılarının almak zorunda olduğu  bu belge, kullanış amacına bağlı olarak çeşitleri içermektedir. Sürücü hangi alanda çalışacak ise bu doğrultuda SRC Belgesi Çeşitleri arasından uygun olanına başvurmalı ve belgesini alarak çalışmasına devam etmelidir. Src belgesi olmadan ticari araç kullanılır ise hem sürücüye hem de araç sahibine cezai işlem uygulanmaktadır. Dolayısıyla denetimlerin sıkı tutulduğu günümüzde her ticari araç kullanıcısı gerekli belgelerini tamamlayarak trafiğe çıkmalıdır. Sizler bizlere başvurarak bu riskleri ortadan kaldırabilirsiniz. Peki, src belgesi almak için ne yapılmalıdır? 25.02.2003 tarihinden önce ehliyet alan kişiler almak istediği src belgesinin başvurusunu yaparak sınavsız ve eğitimsiz belgeyi almaya hakkı vardır. Ancak 25.02.2003 tarihinden sonra ehliyet alanlar önce src kursu kaydı yaptırmalı ve ardından eğitim alarak sınava girmeli ve başarılı olur ise belgeyi alabilmektedir.

Dolayısıyla kaliteli eğitim alabileceğiniz bir kurs için Beylikdüzü Kaya SRC Belgesi vermeye yetki sahibi kuruluşumuz ile irtibata geçebilirsiniz. Profesyonel eğitmenlerimiz aracılığıyla alacağınız eğitim sonucunda emin olunuz ki sınavdan başarılı sonuç elde edeceksiniz. Ehliyet, kimlik fotokopisi, 1 adet biyometrik fotoğraf, adli sicil kaydı, öğrenim belgesi ve hes kodunuzla kayıt yapabilirsiniz. Ders programı kurs yetkilileri tarafından sizlere bildirilecektir. Derse katılım zorunluluğunuz olduğunu hatırlatarak, hafta içi ya da hafta sonu gruplarında yer alabileceğinizi belirtmek isteriz.

  • SRC belgesi 5 çeşitte ele alınmaktadır.

  • SRC 1; uluslararası yük taşımacılığı

  • SRC 2; yurtiçi yük taşımacılığı

  • SRC 3; uluslararası eşya ve kargo taşımacılığı

  • SRC 4; yurtiçi eşya ve kargo taşımacılığı

  • SRC 5; tehlikeli madde taşımacılığı

Şeklindedir. Dolayısıyla hangi Src Belgesi çeşidine ihtiyacınız var ise başvurunuzu bu yönde gerçekleştirmeli ve eğitiminizi tamamladıktan sonra sınava girip, belgeye hak kazanmalısınız. Bizler uzun yıllardır src kursu alanında faaliyet göstermekte ve başarılı sürücüler yetiştirmekteyiz. Sizlerde başarı kattığımız sürücülerden biri olmak isterseniz, mesleki yeterlilik belgenizi almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Resmi internet sayfamızda şubelerimiz ve genel işleyişimiz hakkında yeterli bilgi bulunmaktadır. Gerekli araştırmadan sonra dilerseniz irtibata geçebilirsiniz.

Büyükçekmecede ilçesinden src belgesi için bize kaydolmak isteyen adaylarımıza en hızlı ve güvenilir bir şekilde belgelerini almakta yardımcı olmaktayız.

 

0212 967 00 12 – 0544 218 47 47

beylikdüzü src belgesi veren kurslar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir