Blog

SRC BELGESİNE KAYDOLURKEN AŞAMALAR ve ALIM SÜREÇLERİ NELERDİR?

src belgesi alım süreçleri

https://beylikduzusrc.com

Beylikdüzü SRC Kursumuza kaydolurken kayıt aşamaları ve src belgesi alım süreçleriyle ilgili neler yapmanız gerekmektedir?

İhtiyacınız doğrultusunda SRC belgesi almaya karar verdiğinizde  öncelikli olarak Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş bir SRC kursuna kaydolmanız gerekmektedir. Beylikdüzü Kaya SRC Kursumuz Beylikdüzü ilçesinde Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş ilk ve tek yetkili SRC Kursudur. Kurumumuza gelirken gerekli olan evraklarınızı tamamlamanız gerekmektedir. Kimlik ve ehliyet fotokopiniz, adli sicil kaydınız, biyometrik fotoğrafınız, öğrenim belgeniz ve hes kodunuz olması gerekmektedir. Hangi SRC belgesine ihtiyacınız olduğu konusunda arkadaşlarımız size yardımcı olacaktır.

Uluslararası ticari amaçlı yolcu taşıyor iseniz SRC1,

Yurtiçinde ticari amaçlı yolcu taşıyor iseniz SRC2,

Uluslararası yük, eşya, kargo taşıyor veya şirket aracı kullanıyor iseniz SRC3,

Yurtiçinde yük, eşya, kargo taşıyor veya şirket aracı kullanıyor iseniz SRC4 gerekmektedir.

SRC belgesini seçtikten ve evraklarınızı tamamladıktan sonra kursa kaydınız tamamlanır ve size eğitimleriniz için link gönderilir. Bu linke tıklayıp T.C. Kimlik numaranız ve şifrenizle giriş yapıp istediğiniz yerde istediğiniz cihazınızla çalışabilirsiniz. Eğitimlerle ilgili bilgi verilecektir.

Sınav tarihi belirlendiğinde giriş belgeleriniz çıkarılacak ve sizlere teslim edilecektir. Sınavı başarıyla geçmenizin akabinde 1 veya 2 işgünü içerisinde belgeniz e-devlet sistemine yansıyacaktır.

Hepsi bu kadar!

Beylikdüzü, Esenyurt, Büyükçekmece, Küçükçekmece, Çatalca, Zeytinburnu, Bağcılar, Şirinevler vs. tüm il ve ilçelerden kayıt yapabilirsiniz.

0212 967 00 12 – 0544 218 47 47

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir