BEYLİKDÜZÜ PSİKOTEKNİK BELGESİ

Psikoteknik Belgesi

Psikoteknik test uygulaması yapıldıktan sonra psikoteknik testine giren kursiyere verilen evraktır.
Psikoteknik Test

Psikoteknik testi ticari araç kullanan şoförlerin girmesi gereken testtir.
Psikoteknik Raporu Nereden Alınır?

Psikoteknik raporunuzu kurumumuzdan alabilirsiniz.
Src Psikoteknik Belgesi

SRC belgesi ve Psikoteknik belgesi birbirinden farklı belgelerdir. Her ikiside ticari araç sürücülerinin alması gereken belgelerdendir. Ancak SRC ve Psikoteknik belgesini alma işlemleri ve süreçleri birbirinden ayrıdır. SRC belgesi daha uzun sürelerde alınırken Psikoteknik Belgesi birkaç gün içerisinde alınabilmektedir. SRC sınavı yazılı test ile ayda bir yapılan Türkiye geneli sınavlarla alınırken Psikoteknik belgesi performansa dayalı hemen uygulanan ve bireysel girilen testle alınmaktadır.
Src Psikoteknik Belgesi Nasıl Alınır?

SRC Belgesi, sınavlı ve sınavsız olarak iki şekilde alınmaktadır. Sınavlı SRC’de 4 gün eğitim sonrası sınavdan başarı gösterenler belgeyi almaya hak kazanırlar. Ehliyet tarihi 2003 yılından eski olan sürücüler sadece kayıt yaptırırlar ve sınavsız şekilde SRC alırlar. Psikoteknik ise 1 saatlik bilgisayar üzerinde uygulamalı yapılan test sonucu verilen belgedir. Belgeyi alma süresi 1-2 gündür.

Beylikdüzü, Esenyurt, Çatalca, Büyükçekmece ve diğer tüm il ve ilçelerden bizlere ulaşarak psikoteknik belgesine aynı gün sahip olabilirsiniz. Hemen randevu aln