Beylikdüzü SRC Belgesi Veren Kurslar

Beylikdüzü SRC Belgesi Veren Kurslar

Beylikdüzü Src Belgesi Kursu Beylikdüzü’ndeki ilk ve tek Milli Eğitim Bakanlığı onaylı SRC Kursu’dur. Bu sistem kapsamında Beylikdüzü Src Belgenizi alanında uzman kadromuzla her hafta verdiğimiz kaliteli derslerimize katılımınızı gerçekleştirerek başarı oranımızı ve belgelendirmemizi en üst seviyeye çıkarıyoruz.

Sizler için sağladığımız src kursumuz sayesinde hangi tür belgeyi istiyorsanız rahat bir şekilde elde edebilir ve yapacağınız ticari bir işe güven içerisinde devam edebilirsiniz. Artık bu belgeler kanunen bir mecburiyet oldu ve sizin için bu konuda tam bir donanım ile hizmet sağlıyoruz.

Beylikdüzü Src Belgesi Dersi ;  İçin Kaliteli bir kurs
Beylikdüzü’ndeki ilk ve tek SRC Kursumuzda kaliteli eğitmenlerimiz sizlere gerekli eğitimleri en iyi şekilde aktararak Src belgenizi anında almanıza yardımcı olacaktır. Erken yapılan Src sınavları ile beklemeden src belgenizi alabileceksiniz!

BEYLİKDÜZÜ SRC BELGESİ VEREN KURSLAR

 

 

 

Beylikdüzü Kaya Src belgesi

src1 belgesi, src2 belgesi, src3 belgesi, src4 belgesi

0212 967 00 12 – 0544 218 47 47

Beylikdüzü Kaya SRC Belgesi ; Minibüs, kamyon, kamyonet, panelvan, tır, otobüs gibi ticari amaçlı araç kullanıcılarının almak zorunda olduğu  bu belge, kullanış amacına bağlı olarak çeşitleri içermektedir. Sürücü hangi alanda çalışacak ise bu doğrultuda SRC Belgesi Çeşitleri arasından uygun olanına başvurmalı ve belgesini alarak çalışmasına devam etmelidir. Src belgesi olmadan ticari araç kullanılır ise hem sürücüye hem de araç sahibine cezai işlem uygulanmaktadır. Dolayısıyla denetimlerin sıkı tutulduğu günümüzde her ticari araç kullanıcısı gerekli belgelerini tamamlayarak trafiğe çıkmalıdır. Sizler bizlere başvurarak bu riskleri ortadan kaldırabilirsiniz. Peki, src belgesi almak için ne yapılmalıdır? 25.02.2003 tarihinden önce ehliyet alan kişiler almak istediği src belgesinin başvurusunu yaparak sınavsız ve eğitimsiz belgeyi almaya hakkı vardır. Ancak 25.02.2003 tarihinden sonra ehliyet alanlar önce src kursu kaydı yaptırmalı ve ardından eğitim alarak sınava girmeli ve başarılı olur ise belgeyi alabilmektedir.

Dolayısıyla kaliteli eğitim alabileceğiniz bir kurs için Beylikdüzü Kaya SRC Belgesi vermeye yetki sahibi kuruluşumuz ile irtibata geçebilirsiniz. Profesyonel eğitmenlerimiz aracılığıyla alacağınız eğitim sonucunda emin olunuz ki sınavdan başarılı sonuç elde edeceksiniz. Ehliyet, kimlik fotokopisi, 1 adet biyometrik fotoğraf, adli sicil kaydı, öğrenim belgesi ve hes kodunuzla kayıt yapabilirsiniz. Ders programı kurs yetkilileri tarafından sizlere bildirilecektir. Derse katılım zorunluluğunuz olduğunu hatırlatarak, hafta içi ya da hafta sonu gruplarında yer alabileceğinizi belirtmek isteriz.

  • SRC belgesi 5 çeşitte ele alınmaktadır.

  • SRC 1; uluslararası yük taşımacılığı

  • SRC 2; yurtiçi yük taşımacılığı

  • SRC 3; uluslararası eşya ve kargo taşımacılığı

  • SRC 4; yurtiçi eşya ve kargo taşımacılığı

  • SRC 5; tehlikeli madde taşımacılığı

Şeklindedir. Dolayısıyla hangi Src Belgesi çeşidine ihtiyacınız var ise başvurunuzu bu yönde gerçekleştirmeli ve eğitiminizi tamamladıktan sonra sınava girip, belgeye hak kazanmalısınız. Bizler uzun yıllardır src kursu alanında faaliyet göstermekte ve başarılı sürücüler yetiştirmekteyiz. Sizlerde başarı kattığımız sürücülerden biri olmak isterseniz, mesleki yeterlilik belgenizi almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Resmi internet sayfamızda şubelerimiz ve genel işleyişimiz hakkında yeterli bilgi bulunmaktadır. Gerekli araştırmadan sonra dilerseniz irtibata geçebilirsiniz.

 

Beylikdüzü Kaya SRC Kursu olarak sizlere beylikdüzünde yetkili tek kurum olarak en hızlı ve uygun şekilde belgenizi teslim etmeyi amaçlıyoruz.

beylikdüzü src belgesi veren kurslar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.